Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Acest forum apartine clanului zDz
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Jurassic Park III

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
zDz^AwPow3r
Admin
Admin
zDz^AwPow3r


Mesaje : 272
Data de inscriere : 12/02/2011
Varsta : 28
Localizare : in my world

Jurassic Park III Empty
MesajSubiect: Jurassic Park III   Jurassic Park III Icon_minitimeMar Mar 22, 2011 1:05 pm

Doctorul Alan Grant este convins de catre sotii Paul si Amanda Kirby sa ii insoteasca intr-un zbor deasupra insulei Sorna. Ei vor sa vada pe viu insula populata de dinozaurii fiorosi, creati pe cale genetica. Dupa ce avionul lor se prabuseste, Alan afla ca de fapt sotii Kirby il cauta pe fiul lor, care s-a pierdut pe insula. Prinsi pe insula, Grant si camarazii sai descopera cateva adevaruri dureroase: unele dintre animalele preistorice poseda abilitati avansate de a comunica intre ele, iar fiorosul T Rex are un competitor pe masura.


DESCARCA FILMUL


Ultima editare efectuata de catre zDz^AwPow3r in Mier Apr 04, 2012 6:38 am, editata de 3 ori
Sus In jos
zDz#GIGI
Moderator
Moderator
zDz#GIGI


Mesaje : 196
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Jurassic Park III Empty
MesajSubiect: Re: Jurassic Park III   Jurassic Park III Icon_minitimeSam Iun 25, 2011 3:46 am

tare Very Happy
Sus In jos
Creative
Admin
Admin
Creative


Mesaje : 201
Data de inscriere : 20/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Romania

Jurassic Park III Empty
MesajSubiect: Re: Jurassic Park III   Jurassic Park III Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 6:07 am

Tare ma Ice , acum il descarc !

Edited bY sTTan
Sus In jos
https://zdzclan.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Jurassic Park III Empty
MesajSubiect: Re: Jurassic Park III   Jurassic Park III Icon_minitime

Sus In jos
 
Jurassic Park III
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Altele :: Filme-
Mergi direct la: